Zaznacz stronę

KAROLINA NAWRAT – KAWA

 

Lubię KAWĘ i tak się nazywam. Ukończyłam Grafikę Projektową na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od kilkunastu lat zajmuje się  projektowaniem graficznym  i tworzeniem stron internetowych.

Będąc zatrudniona w firmie KALLISTO SPORTSWEAR, miałam okazję projektować grafikę na odzież sportową dla zawodowych kolarzy z całego świata.  Doświadczenia z zakresu marketingu  zdobyłam w firmie ARCHGEO we Wrocławiu, gdzie byłam zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. marketingu.

Moja przygoda z projektowaniem i tworzeniem stron rozpoczęła się w jednej z największych agencji reklamowych na Dolnym Śląsku w Studio Reklamy Wena w Oławie, gdzie pracowałam klika lat. Tam zdobyłam ogromne doświadczenie i umiejętności niezbędne do prowadzenia własnej działalności.

KAWA Design & Marketing to moja pasja, spełnione marzenie i zrealizowany cel.  W swojej firmie dbam o najwyższą jakość moich usług dlatego współpracuję z doświadczonymi specjalistami z dziedzin informatyki, marketingu i fotografii.

Serdecznie zapraszam do napicia się z mną pysznej kawy i skorzystania z mojej oferty.

WYBRANE REFERENCJE

KAWA DESIGN Karolina Nawrat – Kawa
55-200 Oława, ul. Sokola 5
NIP:548-234-39-58

tel: 500 012 935
E-mail: karolina@kawadesign.pl

Partnerzy: