Zaznacz stronę

marketing

 

Daj się zauważyć!

Trudno nie wyczuć dobrze zaparzonej kawy. Tak samo będzie z Twoim produktem bądź usługą. Zadbam o to, by Twoja oferta docierała do jak największej ilości potencjalnych klientów i przyciągała ich niczym zapach porannej kawy. Oryginalny i dopasowany design to nie wszystko.

Musisz się pokazać, aby klienci Cię zobaczyli.

JAK BUDUJĘ TWOJĄ WIDOCZNOŚĆ W SIECI?

Zbieranie

Aby zaparzyć jak najlepszą kawę, zbieram wszystkie ziarna jakie posiadam. Sprawdzam czy są dobre, czy wymagają poprawy. Sprawdzam ile ich jest i czy taka ilość wystarczy. Innymi słowy zbieram aktualne informacje o Twojej ofercie oraz dane niezbędne do analizy.

Mielenie

Wszystkie ziarna dokładnie mielę. Analizuję zebrane informacje oraz dane pod kątem potrzeb i korzyści Twojego klienta.  Sprawdzam czego Ci brakuje i co mogę ulepszyć. Dobieram działania oraz niezbędne narzędzia, które mogą poprawić obecną sytuację .

Parzenie

Zalewam wszystko wrzątkiem. Poddaję zgromadzone informacje obróbce termicznej. Z gorącej burzy mózgów wyciągam najlepsze wnioski, które omawiamy i na ich podstawie opieram całą strategię działań.

Poczęstunek

Podaję gotowe rozwiązanie i wdrażam w działania. Tworzę konta społecznościowe, dopasowuję reklamy, kreuję treści oraz informacje dla mediów po czym obserwuję wyniki. Zarówno Ty, jak i Twoi klienci, delektujecie się smakiem kawy z najlepszych ziaren.

JAKIE OTRZYMUJESZ KORZYŚCI?

Świeży klient

Dzięki działaniom w sieci i Twojej widoczności, masz większe szanse na pozyskanie nowych klientów oraz partnerów handlowych. Ty się pokazujesz, więc oni Cię widzą!

Słodkie zyski

Więcej klientów = więcej zysków. Ulubione równanie wszystkich przedsiębiorców i usługodawców. Dołącz do nich i zasmakuj tej „wisienki na torcie” : )

Smaczna satysfakcja

Zadowolenie z biznesu przekłada się na Twoje życie oraz samopoczucie. Satysfakcja z osiągnięć motywuje do dalszych działań i pozwala wypracować stabilność finansową i spokój wewnętrzny.

Twoja firma w internecie

Zadbam o Twój wizerunek w mediach, zaczynając od Twojej strony internetowej. Pomogę opracować strategię Twojej firmy.
Zapytaj co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić.

KAWA DESIGN Karolina Nawrat – Kawa
55-200 Oława, ul. Sokola 5
NIP:548-234-39-58

tel: 500 012 935
E-mail: karolina@kawadesign.pl