Zaznacz stronę

KAROLINA NAWRAT – KAWA

 

Jestem doświadczoną projektantką grafiki użytkowej. Ukończyłam studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kilkanaście lat pracowałam w profesjonalnych agencjach reklamowych, tworząc grafiki odzieżowe dla zawodowych kolarzy z całego świata, grafiki użytkowe, produktowe i marketingowe, a także outdoorowe. Od kilku lat specjalizuję się w kompleksowym projektowaniu stron internetowych dla partnerów biznesowych, instytucjonalnych oraz pozarządowych.

Nasz świat wypełniają obrazy i słowa, dlatego w projektowaniu stron zależy mi na właściwym oddaniu ich miejsca. Dzięki temu atrakcyjność i funkcjonalność witryn zapewnia przyjemności użytkownikom z przebywania w zaprojektowanej przeze mnie przestrzeni. Przestrzeni, w której dostęp do pożądanej informacji jest szybki, skuteczny, i jednocześnie wyjątkowy. Aby osiągać pełną satysfakcję klienta produkty internetowe tworzę wraz z doświadczonymi specjalistami z dziedzin informatyki, marketingu i fotografii.

We współpracy, oprócz jakości moich prac, najważniejsza jest dla mnie kontakt z klientem. Dlatego zapraszam na kawę i rozmowę o projekcie.

OSTATNIE CERTYFIKATY

WYBRANE REFERENCJE

KAWA DESIGN Karolina Nawrat – Kawa
55-200 Oława, ul. Sokola 5
NIP:548-234-39-58

tel: 500 012 935
E-mail: karolina@kawadesign.pl