Zaznacz stronę

Strony internetowe

PRZEPIS NA ZNAKOMITĄ STRONE FIRMOWĄ

Przygotuje dla Ciebie przepiękną stronę www, idealnie dopasowaną do działalności Twojej firmy oraz branży.

Składniki

LOGO

Logo jest znakiem rozpoznawczym Twojej firmy i stanowi oparcie do stworzenia stylu strony www. Całość powinna być spójna i klarowna, dlatego bardzo zwracam na to uwagę.  Jeśli nie posiadasz profesjonalnego logotypu lub chcesz odświeżyć obecne, chętnie stworzę je dla Ciebie.

 

INDYWIDUALNA GRAFIKA

Strony stworzone w oparciu o banki zdjęć są coraz mniej wiarygodne i nie wyglądają dobrze. Stawiam na naturalność oraz zdjęcia wykonane w firmie klienta oraz grafiki projektowane od zera.

 

RESPONSYWNOŚĆ

Responsywność pozwala na prawidłowe wyświetlanie strony bez względu na urządzenie. Twoja strona będzie dopasowana aż do 3 rozdzielczości, niezależnie czy będzie to duży ekran, smartfon czy tablet.

HOSTING

Zapewniam hosting na wydajnych dyskah SSD, które widocznie przyspieszają czas ładowania się stron.  Dodatkowo pierwszy rok hostingu jest w cenie strony www.  Ponadto zajmę się domeną strony, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

DOSTĘP DO CMS

Możesz zarządzać swoją stroną samodzielnie, jeśli wymaga ona częstej aktualizacji treści lub jeśli piszesz bloga. Przygotuję dla ciebie dostęp do CMS wraz z instrukcją obsługi, co pozwoli Ci na szybkie zarządzanie stroną.

COPYWRITING

Przygotuję dla Twojej strony odpowiednie treści, jednak nikt nie zna się na Twojej branży tak dobrze jak Ty! Dlatego zanim to zrobię, musisz mi opowiedzieć o swojej działalności, a wtedy ja ubiorę to w oryginalną treść.

Twoja firma w internecie

Zadbam o Twój wizerunek w mediach, zaczynając od Twojej strony internetowej. Pomogę opracować strategię Twojej firmy.
Zapytaj co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić.

A NA DESER? E- MARKETING

Żeby w pełni zaspokoić Twoje pragnienia, sama strona nie wystarczy do przyciągnięcia wielu klientów. Trzeba zadbać o jej promocję, aktualizacje, pozycjonowanie, słowa kluczowe.. dlatego oferuję szereg działań marketingowych.

 

POZYCJONOWANIE

Aby świat o Tobie usłyszał, musisz się pokazać. W celu dobrego pozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarkach oferuję odpowiednie dobieranie słów kluczowych oraz treści na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że na Twoją stronę trafią potencjalni klienci a nie przypadkowe osoby.

 

ADWORDS

Kiedy poza stałą reklamą istotna jest szybka promocja firmy lub ograniczonej czasowo akcji, idealnym rozwiązaniem będzie kampania Google AdWords. Pozwala ona na natychmiastowe dotarcie do potencjalnych klientów, a swój sukces uzależnia od popularności wpisanych słów kluczowych.

SOCIAL MEDIA

Media społecznościowe są obecnie jednym z pierwszych form kontaktu klienta z firmą. Zadbam o to, aby Twój profil w social mediach został dopasowany do formy Twojej działalności, był aktywny oraz pomocny dla każdego odwiedzającego klienta.

PROWADZENIE BLOGA

Jeśli Twoja działalność wymaga prowadzenia bloga, a nie wiesz jak to zrobić,  zajmę się tym kompleksowo. Opracuję dopasowane pod pozycjonowanie artykuły i materiały, które będę systematycznie zamieszczać na Twoim blogu. Jego prowadzenie jest świetnym działaniem content marketingowym, które wspiera pozycjonowanie strony w Google.

 

MARKETING AUTOMATION

Czy wiesz, że możesz identyfikować klientów odwiedzających Twoją stronę? Dodatkowo masz możliwość wysyłania im spersonalizowanych powiadomień lub ofert. Możesz także zbierać dane behawioralne i transakcyjne osób odwiedzających stronę. Jako partner systemu Sales Manago chętnie pomogę Ci w zdobywaniu nowych klientów.

CONSULTING

Prowadząc biznes, możesz nie wiedzieć czego tak naprawdę potrzebujesz. Dlatego naszą współpracę możemy rozpocząć od rozmowy i pomysłu, bądź mogę Ci pomóc już w trakcie działań. Chętnie doradzę, w co warto zainwestować, gdzie się pokazać lub jakie działania podjąć, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów.

W CZYM MOGĘ JESZCZE POMÓC?

Jeżeli potrzebujesz gorzkiej kawy, bo masz już swoich specjalistów od słodkości, oferuję coś na wynos:

 

LANDING PAGE

Landing page jest stroną docelową do przekazania  konkretnego komunikatu, zebrania kontaktu do klienta lub poinformowania o akcji, promocji itp. Landing page to bardzo prosta strona, która pozwala odbiorcy aby skupić się na przekazie.

 

STRONA FIRMOWA

Strona firmowa jest wizytówką. Bez niej ciężko pokazać swoją działalność. Jeśli Twoja branża nie wymaga rozbudowanej strony, chętnie przygotuję prostą wizytówkę z podstawowymi danymi i informacjami o Twojej firmie.

 

SKLEP INTERNETOWY

Sprzedajesz produkty? Potrzebujesz sklepu internetowego? Przygotuję go dla Twojego biznesu tak, aby był jak najlepiej funkcjonalny i przyjazny dla odbiorców.

KAWA DESIGN Karolina Nawrat – Kawa
55-200 Oława, ul. Sokola 5
NIP:548-234-39-58

tel: 500 012 935
E-mail: karolina@kawadesign.pl